PA0402FRL570R015L
MFR.Part #
PA0402FRL570R015L
JLCPCB Part #
C6949215
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ 333mW ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS