PA0402FRL470R015L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PA0402FRL470R015L
JLCPCB Part #
C6626330
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ 250mW ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS