NSP500JB-8R2
MFR.Part #
NSP500JB-8R2
JLCPCB Part #
C1397069
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 8.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS