NSM500JB-30R
MFR.Part #
NSM500JB-30R
JLCPCB Part #
C1400787
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS