NSM500JB-1R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NSM500JB-1R2
JLCPCB Part #
C1396637
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS