NSM200JB-5R1
MFR.Part #
NSM200JB-5R1
JLCPCB Part #
C1395492
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS