NSM10AJB-15R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NSM10AJB-15R
JLCPCB Part #
C1404756
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 15Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS