NKN-50FR-52-4R7
MFR.Part #
NKN-50FR-52-4R7
JLCPCB Part #
C19505414
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS