NKN-50FR-52-1R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN-50FR-52-1R5
JLCPCB Part #
C19427223
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS