NKN-50FR-52-1R4
MFR.Part #
NKN-50FR-52-1R4
JLCPCB Part #
C19404083
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 1.4Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS