NKN7WSFR-73-8R2
MFR.Part #
NKN7WSFR-73-8R2
JLCPCB Part #
C19301163
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS