NKN500FR-73-22R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN500FR-73-22R
JLCPCB Part #
C19505724
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 22Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS