NKN400FR-73-8R2
MFR.Part #
NKN400FR-73-8R2
JLCPCB Part #
C19323834
Description
-40℃~+200℃ 4W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS