NKN400FR-73-7R5
MFR.Part #
NKN400FR-73-7R5
JLCPCB Part #
C19480298
Description
-40℃~+200℃ 4W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS