NKN400FR-73-5R6
MFR.Part #
NKN400FR-73-5R6
JLCPCB Part #
C19415019
Description
-40℃~+200℃ 4W 5.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS