NKN400FR-73-2R7
MFR.Part #
NKN400FR-73-2R7
JLCPCB Part #
C19420669
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS