NKN400FR-73-2R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN400FR-73-2R3
JLCPCB Part #
C19452720
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 2.3Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS