NKN400FR-73-2R2
MFR.Part #
NKN400FR-73-2R2
JLCPCB Part #
C19522699
Description
-40℃~+200℃ 2.2Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS