NKN400FR-73-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN400FR-73-12R
JLCPCB Part #
C19618972
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS