NKN200FR-73-7R5
MFR.Part #
NKN200FR-73-7R5
JLCPCB Part #
C19571336
Description
-40℃~+200℃ 2W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS