NKN200FR-73-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN200FR-73-10R
JLCPCB Part #
C19350814
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS