NKN100FR-73-7R5
MFR.Part #
NKN100FR-73-7R5
JLCPCB Part #
C19540227
Description
-40℃~+200℃ 1W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS