NKN100FR-73-5R6
MFR.Part #
NKN100FR-73-5R6
JLCPCB Part #
C19455822
Description
-40℃~+200℃ 1W 5.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS