NKN100FR-73-4R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN100FR-73-4R7
JLCPCB Part #
C19335187
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS