NKN100FR-73-3R3
MFR.Part #
NKN100FR-73-3R3
JLCPCB Part #
C19573538
Description
-40℃~+200℃ 1W 3.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS