NKN100FR-73-2R7
MFR.Part #
NKN100FR-73-2R7
JLCPCB Part #
C19283690
Description
-40℃~+200℃ 1W 2.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS