NKN100FR-73-1R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN100FR-73-1R3
JLCPCB Part #
C19560067
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS