NCR-50KR-52-910R
MFR.Part #
NCR-50KR-52-910R
JLCPCB Part #
C19500612
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 910Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS