NCR-50KR-52-3K9
MFR.Part #
NCR-50KR-52-3K9
JLCPCB Part #
C19308933
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS