NCR-50KR-52-330R
MFR.Part #
NCR-50KR-52-330R
JLCPCB Part #
C19612131
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 330Ω 500mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS