NCR-50KR-52-22R
MFR.Part #
NCR-50KR-52-22R
JLCPCB Part #
C19451368
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 500mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS