NCR-50KR-52-15R
MFR.Part #
NCR-50KR-52-15R
JLCPCB Part #
C19354468
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15Ω 500mW Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS