NCR-50KR-52-120R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR-50KR-52-120R
JLCPCB Part #
C19557345
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 500mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS