NCR-50KR-52-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR-50KR-52-100R
JLCPCB Part #
C19354353
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 500mW Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS