NCR-25KR-52-270R
MFR.Part #
NCR-25KR-52-270R
JLCPCB Part #
C19457840
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 270Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS