NCR-25KR-52-1K8
MFR.Part #
NCR-25KR-52-1K8
JLCPCB Part #
C19301312
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS