NCR-25KR-52-18R
MFR.Part #
NCR-25KR-52-18R
JLCPCB Part #
C19330699
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18Ω 250mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS