NCR50SKR-52-1K2
MFR.Part #
NCR50SKR-52-1K2
JLCPCB Part #
C19329649
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS