NCR3WSKR-73-750R
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-750R
JLCPCB Part #
C19309583
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 750Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS