NCR3WSKR-73-150R
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-150R
JLCPCB Part #
C19390058
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 150Ω 3W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS