NCR2WSKR-73-470R
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-470R
JLCPCB Part #
C19565752
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 470Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS