NCR2WSKR-73-330R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-330R
JLCPCB Part #
C19539456
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 330Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS