NCR2WSKR-73-270R
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-270R
JLCPCB Part #
C19490977
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 270Ω 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS