NCR2WSKR-73-1K5
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-1K5
JLCPCB Part #
C19320626
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS