NCR2WSKR-73-12R
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-12R
JLCPCB Part #
C19558172
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS