NCR200KT-73-4K7
MFR.Part #
NCR200KT-73-4K7
JLCPCB Part #
C20449194
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS