NCR200KR-73-91R
MFR.Part #
NCR200KR-73-91R
JLCPCB Part #
C19619830
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 91Ω Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS