NCR200KR-73-3K3
MFR.Part #
NCR200KR-73-3K3
JLCPCB Part #
C19320963
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS