NCR200KR-73-330R
MFR.Part #
NCR200KR-73-330R
JLCPCB Part #
C19409644
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 330Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS