NCR200KR-73-1K8
MFR.Part #
NCR200KR-73-1K8
JLCPCB Part #
C19581467
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS